ana sayfa

 

    Neden Üye Olmalıyım?

 

 

 

 

 

 

2. EL ARAÇLAR

KURUMSAL

 YARARLI BİLGİLER

HİZMETLERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Trafik Sigortası & Kasko Talebi
Aracımı Satmak İstiyorum
Araç Almak İstiyorum
Aracımı Konsinye Bırakmak İstiyorum
Takas İmkanı
Güvenli Satış & Destek
T&B CAR CARE

HİZMETLERİMİZ


TEKBAŞ 2.EL'de, ikinci el araç almak-satmak çok kolay!

SUNDUĞUMUZ HİZMETLERDEN BİR BÖLÜM:


İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞI: İkinci el olarak düşündüğünüz tüm marka ve model araçları, TEKBAŞ 2.EL bünyesinde bulma imkanına sahipsiniz. Bu sayede bulduğunuza(!) değil, istediğiniz otomobile kavuşursunuz.

İKİNCİ EL ARAÇ ALIMI: TEKBAŞ 2.EL; piyasa değerinde ve devir işlemini tamamlayarak ikinci el araç alımı yaptığından, ikinci el aracınızı güvenle ve hemen satabilirsiniz.

KONSİNYE ARAÇ KABULÜ: TEKBAŞ 2.EL'in satış kanallarını kullanmak isterseniz, ikinci el aracınızı (komisyon karşılığı) konsinye bırakabilir; ücretsiz ekspertiz, oto kuaför ve hızlı satış olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI: TEKBAŞ 2.EL bünyesindeki araç satışlarında, Kredi kartına 12 ay'a kadar taksit olanağı sunulmaktadır.

BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK: Anlaşmalı Bankalardaki düşük maliyetli kredi sayesinde finansal çözüm sunulmakta, işlem takibi yapılarak sonuçlandırılmaktadır.

NOTER VE RUHSAT İŞLEMLERİNDE DESTEK: TEKBAŞ 2.EL'den araç satın aldığınızda; prosedürlerle uğraşmak yerine, dilerseniz Noter ve Ruhsat-Plaka işlemleri Sizin adınıza takip edilip sonuçlandırılır.

ÜCRETSİZ YOL YARDIMI: TEKBAŞ 2.EL'den satın alacağınız araçlarla ilgili Sizlere sunulacak "Ücretsiz Yol Yardımı" kuponuyla, ücretsiz 7/24 yol yardımı alabileceksiniz.

TEKBAŞ 2.EL "T&B Car Care"...

 Ekspertiz sonrası Satışa sunulacak ikinci el araçlar TEKBAŞ 2.EL "T&B Car Care"de kontrolleri yapılır, varsa eksikleri tamamlanır, "Detaylı İç ve Dış Temizliği" yapılarak Müşteri beğenisine sunulur.

 TEKBAŞ 2.EL "T&B Car Care"de; alanında uzman Personel kadromuzla, kaliteli ekipman ve malzemelerle Detaylı İç Temizlik, Boya Koruma, Motor Koruma hizmetleri verilmekte, Cam Filmi ve Aksesuar montaj uygulamaları yapılmaktadır.

 TEKBAŞ 2.EL "T&B Car Care"le aracınız daha bakımlı, daha çekici, daha güzel! Dileyen Müşteriler, mevcut araçlarına "T&B Car Care" hizmetini rekabetçi piyasa fiyatıyla satın alabilmektedir.

 Detaylı İç Temizlik

 Detaylı İç Temizlik uygulamasıyla araçların tavan, koltuk ve yer döşemeleri, paspas, pilot köşkü, torpido gözü, bagaj bölümü, anti bakteriyel maddeler yardımıyla kalıcı leke ve sağlığa zararlı bakterilerden temizlenerek arındırılmaktadır.

 Boya Koruma

 Boya Koruma işlemi zahmetli ve titiz bir uygulama olup; araç boyasında zamanla oluşan leke ve matlaşmayı giderip, aracın ilk günkü gibi temiz ve kendi canlı rengine bürünmesini sağlamaktadır. Sektörel bazda "yılda en az bir uygulama" önerilmektedir.

 Motor Koruma

 Motor Koruma uygulaması sayesinde; zamanla araç motor bölgesinde oluşan yağ ve toz tabakası temizlenmekte, daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılmakta, adeta dezenfekte edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda motor bölgesinde bulunan plastik ve metal aksamdaki deformasyona direnç oluşturulmaktadır.

 Cam Filmi Uygulamaları

 Özellikle yaz güneşinin ışın zararlarını indirgemek ve de kabin içinin soğutulmasında klimadan yüksek ve hızlı verim alarak, aslında yakıt tasarrufuna destek sağlamak isteyenlere Cam Filmi tavsiye edilmektedir. TEKBAŞ 2.EL "T&B Car Care"de, Cam Filmi uygulaması özenle ve şık bir şekilde, uygun fiyatlarla ve "garantili" yapılmaktadır.

Tüm hakları t2el.com'a aittir. İzin almaksızın herhangi bir içeriğin kullanılması yasaktır.